"مي کارت به نشان دوستی، به نشانی دوست"

کلیه کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین که از ابتداي اسفندماه 94 شارژ شده‌اند، بطور خودکار در قرعه‌کشی ماهانه شرکت داده می‌شوند.

شرایط کسب امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی:

 1. هر 250.000 (دویست و پنجاه هزار) ریال از مانده کارت در هر روز، یک امتیاز محسوب می‌شود.
  * علاوه بر امتیاز فوق، برای مانده 250.000 ریال و بالاتر به ازای هر روز ماندگاری موجودی، یک امتیاز دیگر نیز تعلق می‌گیرد.
 2. از روزی که مانده کارت کمتر از 250.000 ریال شود امتیازی به آن تعلق نمی‌گیرد و با امتیازی که تا پیش از آن داشته‌ است در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود.
 3. در صورت برنده نشدن کارت در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌‌ی فعلی با شرط حفظ مانده حداقل 250.000 ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.
 4. برای مشاهده امتیاز خود در هر لحظه به قسمت "محاسبه امتیاز" در همین صفحه مراجعه فرمایید.
 5. در صورتی که کارت شما برنده جایزه شده باشد، با وارد کردن شماره آن در بخش "محاسبه امتیاز" عنوان جایزه به شما نمایش داده خواهد شد
 6. از تاریخ انقضای کارت هدیه تا تاریخ صدور کارت المثنی امتیازی به کارت تعلق نمی‌گیرد. لازم است دارنده کارت با در دست داشتن کارت منقضی شده و مدارک شناسایی به شعب بانک اقتصاد نوین مراجعه و کارت المثنی دریافت کند.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا پیشنهاد در امتیاز کسب شده، موارد را به مرکز ارتباط نوین به شماره تماس 48031000 - 021 اعلام فرمایید.

شرایط دریافت جایزه:

 1. جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین هر سه ماه یک بار برگزار شده و پس از برگزاری قرعه‌کشی، 4 رقم آخر کارت‌های برنده در این سایت منتشر می‌گردد.
 2. دارندگان کارتهای هدیه می‌توانند در این بخش ثبت نام نمایند.
 3. پس از اعلام نتایج، برندگان هر دوره قرعه‌کشی می‌بایست حداکثر تا پایان دوره آتی، اطلاعات مورد نیاز را (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، آدرس و شعبه مورد نظر مشتری)، به مرکز ارتباطات نوین با شماره 48031000-021 اعلام نمایند.
 4. برنده می‌بایست برای دریافت جایزه با همراه داشتن فیزیک کارت هدیه در تاریخ مقرر به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین- که طی تماس با مرکز ارتباط نوین انتخاب نموده- مراجعه نماید.
 5. در صورتی که برنده حداکثر تا پایان دوره بعد، با مرکز ارتباط نوین تماس نگیرد جایزه وی قابل پرداخت نخواهد بود.

شماره کارت هدیه ای که مایل هستید از امتیاز آن مطلع شوید در زیر وارد کرده و کلید "محاسبه امتیاز" را انتخاب کنید:

(در صورتی که کارت شما برنده جایزه شده باشد، به جای مقدار امتیاز، عنوان جایزه به شما نمایش داده خواهد شد)

شماره کارت: 
 
 

توجه: دارندگان کارتهای هدیه می‌توانند در این بخش ثبت نام نمایند.

توجه: از تاریخ انقضای کارت هدیه تا تاریخ صدور کارت المثنی امتیازی به کارت تعلق نمی‌گیرد. لازم است دارنده کارت با در دست داشتن کارت منقضی شده و مدارک شناسایی به شعب بانک اقتصاد نوین مراجعه و کارت المثنی دریافت کند.

فهرست برندگان اخیر قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانکی بانک اقتصاد نوین به شرح زیر است:

توجه: دارندگان کارتهای هدیه می‌توانند در این بخش ثبت نام نمایند.

(جهت اطلاع از چگونگی دریافت جایزه به بخش "راهنما" مراجعه نمائید.)

برای مشاهده برندگان دوره‌های پیشین، می‌توانید دوره مورد نظر را در ذیل مشخص کرده و کلید "نمایش" را انتخاب کنید

در صورتي كه 4 رقم سمت راست شماره كارت شما با ليست برندگان مطابقت دارد، خواهشمند است به صفحه محاسبه امتیاز مراجعه نمایید و شماره کامل کارت خود را وارد کنید. در این مرحله در صورت برنده بودن جایزه به شما اعلام خواهد شد. جهت اطلاع از چگونگي دريافت جايزه به بخش "راهنما" مراجعه نماييد.

دوره قرعه‌کشی:
 
خانه | درباره کارت هدیه | | سوالات متداول | راهنمای خرید | نقشه سايت | پیشنهادات | تماس با ما
حق انتشار اطلاعات برای بانک اقتصاد نوین محفوظ است.