"مي کارت به نشان دوستی، به نشانی دوست"

کلیه کارت‌های بانک اقتصاد نوین که از ابتداي اسفندماه 94 شارژ شده‌اند، بطور خودکار در قرعه‌کشی ماهانه شرکت داده می‌شوند.

شرایط کسب امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی:

 1. هر 250.000 (دویست و پنجاه هزار) ریال از مانده کارت در هر روز، یک امتیاز محسوب می‌شود.
  * علاوه بر امتیاز فوق، برای مانده 250.000 ریال و بالاتر به ازای هر روز ماندگاری موجودی، یک امتیاز دیگر نیز تعلق می‌گیرد.
 2. از روزی که مانده کارت کمتر از 250.000 ریال شود امتیازی به آن تعلق نمی‌گیرد و با امتیازی که تا پیش از آن داشته‌ است در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود.
 3. در صورت برنده نشدن کارت در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌‌ی فعلی با شرط حفظ مانده حداقل 250.000 ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.
 4. برای مشاهده امتیاز خود در هر لحظه به قسمت "محاسبه امتیاز" در همین صفحه مراجعه فرمایید.
 5. در صورتی که کارت شما برنده جایزه شده باشد، با وارد کردن شماره آن در بخش "محاسبه امتیاز" عنوان جایزه به شما نمایش داده خواهد شد

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا پیشنهاد در امتیاز کسب شده، موارد را به مرکز ارتباط نوین به شماره تماس 48031000 - 021 اعلام فرمایید.

شرایط دریافت جایزه:

 1. جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین هر سه ماه یک بار برگزار شده و پس از برگزاری قرعه‌کشی، 4 رقم آخر کارت‌های برنده در این سایت منتشر می‌گردد.
 2. لازم است دارندگان کارتهای هدیه به منظور امکان برقراری تماس از سوی بانک اقتصاد نوین (مرکز ارتباطات نوین) در این بخش ثبت نام نمایند.
 3. پس از اعلام نتایج، چنانچه برنده جشنواره، اطلاعات تماس خود را در قسمت ثبت‌نام اعلام کرده باشد از طریق مرکز ارتباط نوین با وی تماس گرفته خواهد شد. در غیر اینصورت برندگان هر دوره قرعه‌کشی می‌بایست حداکثر تا پایان دوره آتی، اطلاعات مورد نیاز را (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، آدرس و شعبه مورد نظر مشتری)، به مرکز ارتباطات نوین با شماره 48031000-021 اعلام نمایند.
 4. برنده می‌بایست برای دریافت جایزه با همراه داشتن فیزیک کارت هدیه در تاریخ مقرر به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین- که طی تماس با مرکز ارتباط نوین انتخاب نموده- مراجعه نماید.
 5. در صورتی که برنده حداکثر تا پایان دوره بعد، با مرکز ارتباط نوین تماس نگیرد جایزه وی قابل پرداخت نخواهد بود.

شماره کارتی را که مایل هستید از امتیاز آن مطلع شوید در زیر وارد کرده و کلید "محاسبه امتیاز" را انتخاب کنید:

(در صورتی که کارت شما برنده جایزه شده باشد، به جای مقدار امتیاز، عنوان جایزه به شما نمایش داده خواهد شد)

شماره کارت: 
 
 

توجه: لازم است دارندگان کارتهای هدیه به منظور امکان برقراری تماس از سوی بانک اقتصاد نوین (مرکز ارتباطات نوین)، قبل از زمان قرعه کشی در این بخش ثبت نام نمایند.

فهرست برندگان اخیر قرعه‌کشی کارت‌های بانکی بانک اقتصاد نوین به شرح زیر است:

توجه: لازم است دارندگان کارتهای هدیه به منظور امکان برقراری تماس از سوی بانک اقتصاد نوین (مرکز ارتباطات نوین)، قبل از زمان قرعه کشی در این بخش ثبت نام نمایند.

(جهت اطلاع از چگونگی دریافت جایزه به بخش "راهنما" مراجعه نمائید.)

برای مشاهده برندگان دوره‌های پیشین، می‌توانید دوره مورد نظر را در ذیل مشخص کرده و کلید "نمایش" را انتخاب کنید

در صورتي كه 4 رقم سمت راست شماره كارت شما با ليست برندگان مطابقت دارد، خواهشمند است به صفحه محاسبه امتیاز مراجعه نمایید و شماره کامل کارت خود را وارد کنید. در این مرحله در صورت برنده بودن جایزه به شما اعلام خواهد شد. جهت اطلاع از چگونگي دريافت جايزه به بخش "راهنما" مراجعه نماييد.

(کمک هزینه خرید آی‌پد مبلغ بیست میلیون ریال است.)

دوره قرعه‌کشی:
 
 
خانه | درباره کارت هدیه | | سوالات متداول | راهنمای خرید | نقشه سايت | پیشنهادات | تماس با ما
حق انتشار اطلاعات برای بانک اقتصاد نوین محفوظ است.